1pc Секси Ново Тело Накит Нозе Бедрото Половината Синџир Сребрена Боја Црна Подарок за Жените Девојка Ѓердан
Ново - 35 %

1pc Секси Ново Тело Накит Нозе Бедрото Половината Синџир Сребрена Боја Црна Подарок за Жените Девојка Ѓердан

Залиха
DEN 133.44
DEN 87.00
Износот:

За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. Превозот време : Кина пост воздух поштата нормално ќе пристигне во рок од 15-35 работни дена откако ќе бидат поставени.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Како слики
is_customized:
No
Пол:
Жените
Бренд Име:
Pinksee
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Број На Модел На:
Hu
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
Декорација
Објектот:
Телото Синџир
Стил:
Секси
дизајн:
Tassel
Функција:
Нога Синџир
жешка:
моден накит
Пакување:
1pc/торба
превозот:
7 дена брод надвор
клучни зборови:
Телото Накит
Материјал:
Цинк Легура
боја:
сребрена/црна

Поврзани производи