4000 слонова коска Срцето Половина Бисер Мушка 4mm Рамен Грб Бележник Занает
Ново - 12 %

4000 слонова коска Срцето Половина Бисер Мушка 4mm Рамен Грб Бележник Занает

Залиха
DEN 335.52
DEN 295.00
Износот:


4000 Срцето Половина Бисер Мушка 4 X4mm Рамен Грб Бележник Занает
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : PFB04-8
КОЛИЧИНА за овој оглас : 4000 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Во Боја На Слонова Коска
Големина : прибл. 4mm X 4 мм, 2.0 мм во дебелина
Материјал : Акрилна Пластика
Половина Бисер Мушка во 100% Нова Состојба. Одлично за Занаети, Scrapbooking, - Карта во донесувањето Одлуки, Коса Клипови, Цвет Центар & Костим Дизајн, како и Украсување Кукли, Детска Облека, Додатоци Бутици, итн. Се применуваат лесно со лепак како E6000.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
finding4show
Техника:
Полиран
Материјал:
Пластични
Тип На Производ:
Монистра

Поврзани производи