jiexijie Зајакот коса Шапка Зима и Топло бисер Beanie Шапка за жените дами Ски Капа beret капа за девојки 2017 нови пристигнувања
Ново - 35 %

jiexijie Зајакот коса Шапка Зима и Топло бисер Beanie Шапка за жените дами Ски Капа beret капа за девојки 2017 нови пристигнувања

Залиха
DEN 552.00
DEN 359.00
Износот:


Спецификации : Item Видови : Beret Боја : 5 бои Возрасна Група : Возрасни Пол : Жените Стил : Мода Големина : 54-58cm Белешки : Ова headband големина на информации е само за повикување само. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор. Пакет Листа : 1 * на Жените Beret

Декларираните карактеристики

Шапка Големина:
бесплатни големина
Тип На Објект:
Berets
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Акрилик
Стил:
Повик
Број На Модел На:
jxj-603
Материјал:
зајакот коса
боја:
5 бои
погодни за сезоната:
есен, зима
Име:
beret
Големина:
M(54-58Cm)
Стил:
Кореја
производ тежина:
0.10 KG

Поврзани производи