Потребно Е Големо Срце Да Им Помогне На Обликот Малку Умови Алка Шарм Хривнија Наставниците Накит Денот На Благодарноста Училиште Партија Wristband Подароци
Ново - 14 %

Потребно Е Големо Срце Да Им Помогне На Обликот Малку Умови Алка Шарм Хривнија Наставниците Накит Денот На Благодарноста Училиште

Залиха
DEN 76.32
DEN 66.00
Износот:

Материјал : Цинк Легура Боја : Како На Сликата Покаже Предмет Тип : Закачам Хривнија Стил : Креативни, Симпатична Количина : 1 Buc 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Парична Казна Изработка, Атрактивен Изглед. Отпорност На Корозија, Отпорност На Абење. Нема Деформација, Без Промена На Бојата. Лесен За Употреба И Удобен За Носење, Симпатична. Тоа е Gadget, со цел Да Направи Изненадување На Вашите Пријатели И Семејството. Погоден За Наврати : Запознавање / Секојдневниот / Свадбена / Годишнината / Неколку подарок/ Укажуваат на тоа

Декларираните карактеристики

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bespmosp
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
B1911
Функција:
моден накит
Повод:
Партија/ Подарок/ Ангажирање/ Годишнината /Секојдневниот Живот
За луѓето:
Наставниците
Функција:
Врвен квалитет
моден дизајн:
Најдобрите како подароци

Поврзани производи