Промет на големо со 10pcs Многу Злато во Боја на Телото Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Веѓа Усна Носот Накит Јазик Tragus Labret Бар Прстени 10 Стил
Ново - 35 %

Промет на големо со 10pcs Многу Злато во Боја на Телото Пирсинг не ' Рѓосувачки Челик Веѓа Усна Носот Накит Јазик Tragus Labret

Залиха
DEN 186.72
DEN 121.00
Износот:


Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : Златна
Големина : види на сликата
Количина : 10pcs/многу
Превозот :
Бесплатен превозот за вкупната тежина помалку од 2kg преку Кина Пост Воздух Mail
а. Ние брод на производите од UPS-от, EMS, DHL, Fedex, DPEX, ТНТ, и Кина Пост Воздух Mail
б. Време на испорака
1. UPS-от, EMS, DHL, TNT, Fedex, DPEX изразат испорака обично се 7-10 работни денови кои зависат од вашата земја
2. Кина Пост Воздух Пошта обично трае 15-25 дена во вашата земја. Но која е причината за тоа е толку светла цена.
3. Ве молам, разберете дека ние не може да се контролира транзит време, особено за време на празник, с светло за задоцнување или временските услови.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Answer : ___________________________ Note :
а.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
7 дена пари назад / 2 недели размена
Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, на денот телефон, како што се плати, а ако се бара враќање на парите или замена. По добивање на врати објект, ние ќе рефундирање на клиент на објектот цена (со исклучок на превозот на трошоците ).
Контактирајте со нас
Јас сум вашиот доверливи партнери и пријатели за долгорочни бизнис, ние ја испорача производот со квалитет на услуга-цена сооднос дека може да зависи.
Ако сте заинтересирани за работа со нас, не двоумете се да контактирате со нас за производ, цена, испорака, обичај декларација или друга помош е потребно..ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
SZ24
Метали Тип:
Бакар
Телото Накит Тип:
Веѓа Накит

Поврзани производи