мојата форма 20pcs триаголник сакам да се искачи спортски врежани Шарм Wanderlust Маратон Приврзоци Подарок за Climbers Патување
Ново - 5 %

мојата форма 20pcs триаголник сакам да се искачи спортски врежани Шарм Wanderlust Маратон Приврзоци Подарок за Climbers Патување

Залиха
DEN 382.08
DEN 363.00
Износот:

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 16.1 мм*25.8 mm
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбедно
Зборот "сакам да се искачи" шарм
Добро компатибилен со нараквица, neckalce и клучните синџир
Тренди и класичен стил
DIY шарм

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Број На Модел На:
AF186439
обложено:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Zhe Џијанг (Кина)
Повод:
Забава,Подароци,Годишнина
Употреба:
Декорација
Сезоната:
во секое време
Стандард:
Еко-Пријателски
Големина:
16.1*25.8 mm
Тежина:
2.7 g
is_customized:
Yes

Поврзани производи