5 Пакети 30PCS Мачка Форма Овошје Вилушка Пластични Предници Храна ги Собереш Снек Торта Десерт Садови За Бар Партија Кујнски Прибор

5 Пакети 30PCS Мачка Форма Овошје Вилушка Пластични Предници Храна ги Собереш Снек Торта Десерт Садови За Бар Партија Кујнски

Залиха
DEN 410.40
Износот:


Тип : Предници
Налепница стил : ѕид налепница
Материјал : пластика
Е-кориснички : да
Стил : мачка
Боја : Автоматски
Име на производ : Мини Животинско Овошје Предници Производ Материјал : Храна Одделение PP Производ Шема : Цртан филм Мачка Производ се Вклучени : 30 Pcs Мини Животинско Овошје Предници Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет; Симпатична животно овошје предници зема за деца; Совршен алатки за овошје, десерти, закуски, итн.

Декларираните карактеристики

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
FACEMILE
Пластични Тип:
PP
Број На Модел На:
овошје вилушка
Овошје & Растителни Алатки Тип:
овошје вилушка

Поврзани производи