100pcs Бесплатен превозот 3M налепници монета тип 125KHZ RFID серпентина картичка/ EM RFID чипови /големина:25mm

100pcs Бесплатен превозот 3M налепници монета тип 125KHZ RFID серпентина картичка/ EM RFID чипови /големина:25mm

Залиха
DEN 959.52
Износот:


D уво Купувачот! Оваа нарачки : 100pcs X 125 KHZ чип/ бела 25mm+ 3 M налепници Ако треба уште големина, мора да ми кажеш! 18 MM : +$10.00 20mm : +$5.00 оваа картичка, само читателот . не пишувам или копија! A. TK4100 технички параметри : големина : /25мм 1, работна фреквенција : 125 KHZ
2, капацитет на складирање :
3, ISO : 7185
4, избришете : животот е повеќе од 100000 пати
5, податоци заштедите време : 10 години
6, опсегот на примена : како што се широко се користи во областа на лична карта

Декларираните карактеристики

Прочитајте Опсег:
3-5cm
Бренд Име:
ZOCORFID
Фреквенција:
125KHz
Контури:
Туѓо Картичка
Големина:
more
моќност:
Пасивни Картичка
Чип Вид:
Безконтактни лична Карта
Признавање На Чекање:
Само За Читање
Чип Капацитет:
256
Број На Модел На:
TK4100
боја:
no
Големина:
2.5 cm
Фреквенција:
125KHz
чипови:
TK4100
is_customized:
Yes

Поврзани производи