Q&N лента трговија на големо/OEM од 1,5 инчен 38mm 150730019 прекрасни сини цветови grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот
Ново - 20 %

Q&N лента трговија на големо/OEM од 1,5 инчен 38mm 150730019 прекрасни сини цветови grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен

Залиха
DEN 960.00
DEN 768.00
Износот:


1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,pls контактирајте со нас да изберете слободна лента. 2.Ние, исто така, го продаде панделки од 10 метри,добредојдовте да ја посетите нашата 10 јарди продавница : http : //www.aliexpress.com/store/929218
Поттикнување wholesales и OEM!!
1.Објектот спецификите
Состојба : Нова : бренд-нови, не се користи, неоштетени објект (вклучувајќи рачно изработени предмети).
Лента Тип : Grosgrain
Материјал : Полиестер
Ширина : 1.5 инчен 38mm
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори.
2.Начин на Плаќање
Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ, било кој друг начин на плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
3.Пратката(Бесплатен превозот )
A) во сад од страна на e-пакети : 8-15 дена.
Б) Други земји : Ќе ја испрати од Кина пост воздух mail со следење на број и последните 15-30 дена.
В) Ако вкупниот цел износот е над $100,лентата ќе биде испорачуван DHL,испорака ден ќе биде 3-5working дена.
4.Политика На Враќање
Ако вашиот објект е дефектен, Контактирајте со нас за враќање насоки. Може да се врати во рок од 7 дена, трошоците за превозот на товар со вас, ние ќе рефундирање на приемот.
5.Забелешка :
Ние сме лента за печатење фабрика,ние encourge ОЕМ големо.Имаме desinger да се направи дизајн по ваша потреба.Ако количината е над 1000yds/стил,јас ќе им даде wholesales цена.Добредојдовте да контактирате со нас.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Број На Модел На:
150311001-38mm
Бренд Име:
Q&N
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Цвет
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи