ROSELUOSI Есен Зима Beanies Капи За Жените и Мажите е Солидна Боја Кашмир Skullies Дебели Топло Двоен Слој Волна, Плетени Капа
Ново - 30 %

ROSELUOSI Есен Зима Beanies Капи За Жените и Мажите е Солидна Боја Кашмир Skullies Дебели Топло Двоен Слој Волна, Плетени Капа

Залиха
DEN 588.00
DEN 412.00
Износот:


Dropshipping
Ние може да dropshipping и ние не ќе се стави било која информација од нас во пакет.
За Пакет
Со цел да се заштити шапка,ние се користи од воздушното перниче packege
За Превозот
Ако сакате превозот од DHL,EMS,Fedex,ТНТ,Amerax, ве Молиме контактирајте со нас,ви благодариме!
Ветувањето :
1) Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2) Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.
Повратни информации :
1) за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2) Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Контакт со нас на :
1). Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2) Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање имате!
Ви благодариме за вашата поддршка,уживајте во вашата шопинг време!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ROSELUOSI
Број На Модел На:
SK-074
Материјал:
Акрилик,Крзно,Волна
Стил:
Повик
боја:
Црна,Сива,Млечно,Црвена,Камила,Каки,Розова
Сезоната:
Есен,Зима

Поврзани производи