Прекрасна Мајмун Шарм Pendant Кристал Кристал Чанта Торба Копче Прстен Синџир Креативни Роденден Омилен Подарок
Ново - 27 %

Прекрасна Мајмун Шарм Pendant Кристал Кристал Чанта Торба Копче Прстен Синџир Креативни Роденден Омилен Подарок

Залиха
DEN 191.52
DEN 140.00
Износот:


Опис :
Боја : види на сликата,Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец PC екран.
Квалитет : ААА+++
Количина : 1 buc
Големина : 4.5* 4.8 cm
Материјал : Алуминиумски, Кристали, Кристал.
Место : Кина
Реден Број : KC386

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
KC386
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Daliy
Стил:
Моден
Земја:
Кина
Обликотшема:
Паричникот

Поврзани производи