400pcs/многу Расположливиот Eyelash Продолжување алатка Лепак Прстени Лепило Тетоважа Пигмент И Носителот toolhair пунџа Куп Мали Димензии
Ново - 5 %

400pcs/многу Расположливиот Eyelash Продолжување алатка Лепак Прстени Лепило Тетоважа Пигмент И Носителот toolhair пунџа Куп

Залиха
DEN 384.00
DEN 365.00
Износот:


400pcs/многу Расположливиот Eyelash Продолжување алатка Лепак Прстени Лепило Тетоважа Пигмент И Носителот toolhair пунџа Куп Мали Димензии
Опис : Полу-трајна Шминка Додатоци 400pieces прстен чаши за веѓа тетоважа Висок Квалитет на мастило пигмент носителот 1.не се одвоите,мала големина 2.Бои : бела 3. Апликација за веѓа ,eyeliner,усна шминка, па дури и мали модели на тело, тетоважи и eyelash лепак. 4.Дијаметар : За 13mm
5.Оваа шминка мастило капи е специјално наменета за искусни професионалци.
6.Тоа обезбедува крајната сила,прецизност и стабилност ќе бараат.
7.Целосно расположливиот accesories обезбеди хигиенски средина и безбедна примена.
ПЛАЌАЊЕ :
Ние прифаќаме Зачувам
Ние САМО брод до адресата е обезбедена со вашиот Зачувам плаќање.
Продавачот плаќање инструкции
Ве молиме внесете телефонски број во вашиот превозот адреса за испраќање на употреба, да бидат сигурни дека за испорака непречено, ви благодариме!
Политика на враќање :
1.7 дена по купувачот добива тоа
2.Ако не сте задоволни со оваа точка по добивањето рок од 7 дена, може да ги испратите назад до нас. Купувачите плаќаат поштарина за да се вратите на објектот. Бидете сигурни дека објектот со оригинална состојба.
3.Ние ќе рефундирање на 100% исплата или размена на поврзани елементи. Вашиот 100% задоволство е нашата цел, а тоа е наша должност е да гарантира квалитет.
4.Купувачот треба да не контактирате за враќање адреса, пред despatch пратката, и купувачот треба да ни кажете превозот детали и проценува пристигнување време. Ние не сме одговорни за врати пратката на косата.
5.За објектот со 1 или 2 години бесплатно производство одржување гаранција, ние сме слободни да ги обезбеди сите делови со слободни поштарина. Ако објектот поправка треба враќање-на-фабрика услуга, нормално, веројатно, купувачот треба да ја плати товарни надвор и дома.
6.Ве молиме имајте во предвид : ако оригинална состојба предмети се врати со штета, без разлика како, ние треба 10%-50% амортизација бесплатно, во зависност од оштетување.
Без наплата ќе ви биде даден на предмети кои биле користени; може само да се размена на објект во тој момент.
Било какви други прашања само се чувствуваат слободни да не контактирате, сигурно, нашиот тим ќе направи подобра работа за вас.
Ви благодариме што одвоивте време за да ја видите оваа страница.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, можете да го користите alibaba порака систем за да добиете брз одговор. Исто така, можете да разговарате со нас на линија преку trademanager од AM10 : 00-PM12 : 00 (Пекинг Време).
Ако сте редовни купувачи или веледрогерија, ве молиме контактирајте не директно, и ние ќе ви ги даде уште еден попуст за стоки и превозот.

Декларираните карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
HXEmma
Број На Модел На:
АЈ-01
Име на производ:
тетоважа прстен носителот
боја:
Бела
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
materail:
Пластични
Големина:
13mm
Количина:
400 парчиња тетоважа прстен носителот
користат за:
Eyelash,трајна шминка мастило

Поврзани производи