Автомобил АВТО Багажникот Товар Организатор Расклопна Торба 3 Големи Делови на Чување Црна Виткање Пати Случај За Кампување Храна, Пијат Алатки
Ново - 6 %

Автомобил АВТО Багажникот Товар Организатор Расклопна Торба 3 Големи Делови на Чување Црна Виткање Пати Случај За Кампување

Залиха
DEN 592.80
DEN 557.00
Износот:


Автомобил АВТО Багажникот Товар Организатор Расклопна Торба за Чување Црна Виткање Пати Случај
Карактеристики на производот : Одлична за одржување на спортска опрема, чистење материјали & намирници организиран 3 големи делови багажникот организатор силна polycanvas изградба Мрежа џеб се наоѓа на надворешната страна, одлично за зачувување на мапи и други документи Расклопна, огради, стан, кога не е во употреба и лесно да ги сместите каде било држи до 10 Kg/ 22lbs Внатрешна Големина : 23x12.5x12.5 во
Пакет Се Вклучени :
1 x Преносни Виткање Рамен Багажникот Организатор (Термички Кулер исклучени)

Декларираните карактеристики

Големина:
L
боја:
Црна
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Стил:
Персоналните Прилагодување
Бренд Име:
Saim
Спецификација:
60*40*30cm
Техника:
Сјајни
Материјал:
Платно
Функција:
Еко-Пријателски,Виткање,Порибено
Употреба:
Дребулии
Капацитет:
72L
Решетки Количина:
4
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
Чување на кутии
Производот:
Храна
Оптоварување:
10KG
Име:
Чување на кутии

Поврзани производи