Жените Волна Шапка, Еден-парче Хривнија Поставите Моден Зимски Девојка Потоплите девојки топката beanies шамија 08 писмо лента мешавина боја капи colla
Ново - 20 %

Жените Волна Шапка, Еден-парче Хривнија Поставите Моден Зимски Девојка Потоплите девојки топката beanies шамија 08 писмо лента

Залиха
DEN 513.60
DEN 411.00
Износот:


【Име на производ】 o Zyc
【Производ во боја】8 бои
【Производи Атрибути】 54-58 cm шапка жив нето тежина 200g
【карактеристики на производот】 Заштита на уво дизајн повеќе топло
Двоен слој плус сомот задебелување
Мода и благодат на Сите натпревар серија Прв избор за Задржи топло
Answer : ___________________________ Note : компјутерски монитори и други фактори може да предизвика разлика бои, ве молиме целосно да видите слика, текст опис за да се утврди

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Бренд Име:
oZyc
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Акрилик,Волна
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Број На Модел На:
капи за жени
Големина:
54-58cm
Применливи Сезона:
есен, зима
Стил:
мода обичните knithat

Поврзани производи