мојата форма 40pcs Една страна Збор Се Безбедни DIY Шарм Накит
Ново - 5 %

мојата форма 40pcs Една страна Збор Се Безбедни DIY Шарм Накит

Залиха
DEN 479.04
DEN 455.00
Износот:

Подетални ИНФОРМАЦИИ Шарм големина : 19.5 мм*18.8 mm
Материјал : Цинк Легура, Еко-пријателски направен, со nickle и да доведе безбедно
Зборот "Биде безбедно" шарм
Добро компатибилен со нараквица и клучните синџир
Тренди и класичен стил
DIY шарм

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
мојата форма
Број На Модел На:
AF186574
обложено:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс
Место на Потекло:
Zhe Џијанг (Кина)
Повод:
Забава,Подароци,Годишнина
Употреба:
Декорација
Сезоната:
во секое време
Стандард:
Еко-Пријателски

Поврзани производи