Златна Фолија-Обложено 10 Rouble Русија Банкноти Најдобро Продаваните Производи метал Злато Банкноти за Сувенири
Ново - 5 %

Златна Фолија-Обложено 10 Rouble Русија Банкноти Најдобро Продаваните Производи метал Злато Банкноти за Сувенири

Залиха
DEN 96.00
DEN 91.00
Износот:


Златна Фолија-Обложено 10 Rouble Русија Банкноти Најдобро Продаваните Производи метал Злато Банкноти за Сувенири
Зошто ние сакаме да се соберат Сребро банкноти?
Собирање на светот злато банкноти ќе ве однесе низ светот без да ги изложиме да сите ризици за напуштање на утешува на вашиот дом.
Собирање злато банкноти ви помага да се истражуваат сите видови на култури, земји, континенти на Земјата, ви помага да знаете некои од светски најпознатите луѓе, учи за постојано присутни фауна, флора, реки, планини, кои се бројните на седумте континенти на нашата Земја.
Собирање на светот злато банкноти ве учи уметност, географија, историја, странски јазици, дури и во политиката.
Светот злато банкноти собирање е возбудливо хоби и ќе стане тренд постепено, која милиони колектори од целиот свет да уживаат толку многу. Откако ќе се соберат, се прошири и одржување на вашиот свет злато банкноти колекција, вие вид на стане акционер на целата светска економија!
Бренд Име WR Материјал Злато Позлатен Стил руски Стил Тема Патриотизам is_customized Yes Тип на Производ Банкноти Оригиналната Големина на Банкноти Големина, Боја на Злато Позлатен Употреба Украси Подарок Стил руски Стил Тип на Производ Копија на Хартија Пари Водоотпорен Да Објект Име Злато Банкноти Техника Злато Позлатен
1.Вашето задоволство, нашата цел.
2.Ние сме посветени да им понудиме на нашите клиенти најбезбедно и најлесен купување искуство. 3.Ние ви нудиме најновите креации со широк спектар на стилови и бои за сите ваши eyewear потреби. 4.Ние сме онлајн фабрика и да понудат на сопствени-направи услуга, ние претпочитаат мала количина. 1.Кина Пост Воздух Пошта се нашите приоритетни shippig метод. 2.И таму треба да биде 3 до 4 дена за пост персонал за да испратите следење#,па pls не грижете се, 3.Процесот време е од 1 до 7 работни дена. 4.Сите предмети ќе бидат безбедно спакувани пред породувањето. 5.Купувачот треба да бидат одговорни за било каква увезени од доход и должност обвинет од страна на својата земја. 1. Ако не сте задоволни со вашиот купување,можете да разменувате на објектот. Врати објектот треба да биде нов со ознака и во orginal состојба. 2. Купувачот мора да контактирате со нас во 7 дена по примањето на предметите. Но купувачот треба да биде одговорен за дополнителни превозот надомест. 1.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. 2.Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.

Декларираните карактеристики

Стил:
Европа
Тема:
Патриотизам
Материјал:
Злато Позлатен
Бренд Име:
WR
is_customized:
Yes

Поврзани производи