10pcs 15Cm 10-Pin 1.27 mm Теренот на IDC Приклучок за Продолжување Рамен Лента Кабел Жица за ISP JTAG

10pcs 15Cm 10-Pin 1.27 mm Теренот на IDC Приклучок за Продолжување Рамен Лента Кабел Жица за ISP JTAG

Залиха
DEN 576.00
Износот:


10pcs 15 Cm 10-Pin 1.27 mm Теренот на IDC Приклучок за Продолжување Рамен Лента Кабел Жица за ISP JTAG
Pin Број : 10 P
Pin Теренот : 1.27 mm
Должина : 15cm
Пакет Содржина : 10 x Рамен Лента Кабли

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
1.27 mm 15cm 10P

Поврзани производи