TB-017high притисок Алуминиум јапонски bearring цевка pusle автомобил мие Торнадо Вакуум адаптер/ТОРНАДО BLASTOR/торнадо вакуум пиштол
Ново - 12 %

TB-017high притисок Алуминиум јапонски bearring цевка pusle автомобил мие Торнадо Вакуум адаптер/ТОРНАДО BLASTOR/торнадо вакуум

Залиха
DEN 2880.00
DEN 2534.00
Износот:


Како што се :
Мотоцикли, автомобили и тешки-должност камион
Photocatalytic pretreatment спреј, алуминиум прозорец рамка
Ролетни, екрани, тепих
Хардвер ослободување агент, маснотии, чистење на непцата
Микробранова печка, кујната објекти и разни видови на навивачите Трактори, земјоделски опрема и сместување на животните
Автоматски канцеларија опрема (на пр.
Торнадо Вакуум Опис :
Со Торнадо чистење со Правосмукалка-адаптер, работилници и автомобил детали компании се сега во можност да го поврзете се обидел-а-тестирана технологијата за конвенционалните чистење уреди како што индустриска правосмукалка.
2) Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дневна на испорака;
3) Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба,со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката;
4) Предмети вратени по 7days на испорака се само прифатливи за поправка;
5) купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. За нормално правосмукалка работа, ротација на внатрешниот воздух црево може да се switchedoff.
Таму повеќе не е било кој треба да се промени со правосмукалка кеси, затоа што овие се само променети директно на постоечки уред.
Применливи Доменот :
Производот може ефикасно да се отстранат различните видови на дамки на површината на фланелен боксери ткаенина и кожа, мотор, гуми, центар, пластика, како и на површината на различни индустриски машини.
Торнадо чистење со Правосмукалка-адаптер ги комбинира предностите на пулсова вшмукување почиста и Торнадо-Пиштол. Удар прашина надвор од материјал со Торнадо технологија и вакуум до тоа во исто време. Со едноставно префрлање над, Торнадо Вакуум не работата на двете Торнадо акција и вакуум. Торнадо чистење со Правосмукалка адаптер ги комбинира предностите на компримиран воздух правосмукалка и Торнадо-Пиштол. Со едноставно префрлање над, Торнадо чистење со Правосмукалка адаптерот не работата на двата уреди.
Читање Важно известување befor ќе купи торнадо пиштол :
сите becuase нашите торнадо е вкупно производ од рачно изработени, па можеби некои од пиштол има малку samll гребнатини на пиштол телото, тоа ќе биде дозволено,
ние може да ви понудат добар квалитет на технологија и најдобра цена торнадо пиштол, но кога се рачно изработени и испорака овие мали гребнатини не може да се избегне во producting,па ако ти е гајле за овие мали гребнатини,ве молиме да не го купи torando пиштол,ние нема да се компензира за овие мали scartches,сите на товар на купувачот, На пример слика подолу :
Ве молиме не го купите, ако вашата нега на lttle samll scartches
2 : ние ниска добивка, ако најдете нешто проблем, можете да контактирате со нас, ние ќе се справи за вас,ние сме искрено доставувачот,ве молиме да ги лесно
ако сте секогаш како спор,ве молиме да не купувам,ние не добредојдовте оној кој секогаш спор или лошо feekback шопинг во нашата продавница
ви благодариме за да се разбере знаеме што се исто така добар купувачот
бидејќи технологијата треба, сите капа имаат 1 samll дупка, па кога ќе го користете пиштол и го стави во 90 степени агол,малку вода ќе изгуби од дупката, здраво пријател&aliexpress персонал
Ова не е дефект, тоа е мојот технички дизајн, сите опфаќа имаат мала дупка, оваа дупка е да се остави на воздухот во шише внатре, кога ќе го користите пиштол и saction вода, ако нема воздух од дупката во шишето Ќе бидат деформирани, па кога ќе се стави пиштол во 70-90degree, вода ќе се изгуби во мала дупка,ова никогаш не е ефект на вашата работа,becasue кога користите торнадо секогаш вода спреј надвор
Како бебе saction млеко од шише , бебето е цицање, а потоа колачот ќе бидат деформирани, а потоа ќе мора да unscrew капа, да се стави празно, шише за обновување, и ве молиме да се разбере
ако ви се грижи ова ве молиме не го купи
ИСПОРАКА ИЗВЕСТУВАЊЕ
ако изберете локација за подигнување на FEDEX ЕМС UPS, TNT ИЛИ НЕКОИ ДРУГИ POSTMAIL
ќе земја влада можеби данок од вас
данок се зависи друга држава, овој вашата земја влада да не ги примите нашиот проблем
значи, ако се прима, ова не е нашиот businese,и ние немаме надомест за испорака данок
ве молиме да забележите
3/ Зачувани на време, бидејќи на ротирачки побрзо.

Декларираните карактеристики

Интерфејс Материјал:
Легура
Тело Материјал:
Инженеринг Пластика
Вода Спреј Тип:
спреј
Со Водоводните Цевки:
No
Бренд Име:
GZ-KJM
Млазницата Материјал:
Легура
Се Справи Со Тип:
Прст Тип

Поврзани производи