Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра Јапонија Кимоно жените дрво масло дијаманти крстот бод сликарство рачно производство колекции ѕид оркестарот
Ново - 53 %

Нови Дијамант мозаик дијамант везови монистра Јапонија Кимоно жените дрво масло дијаманти крстот бод сликарство рачно производство

Залиха
DEN 1008.00
DEN 474.00
Износот:

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА Романтика Дома Декор Дистрибуција Опис на Производот
-Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство -Функција : тоа е целосна дијамант вез -Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои -Пакување : вреќа пакување за големината помалку од 30*30cm, кутија за пакување за големината над 30*30cm(не вклучуваат 30*30cm ) -Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар -Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, го направи тоа со една те сакам : )
Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот . Ако цел е над $200,пак ќе брод за слободни со ЕМС или DHL.но за Африка countrys и оддалечените области, треба да се цел $300 за бесплатен превозот за EMS/DHL, Ние ќе испратиме предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки дуо да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. И купувачи се одговорни за царинските давачки.
Се ВРАЌА Ние и ветуваме верно ги опише сите продажба на предмети. Ако производи ќе примите не е како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратат ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн услуги пред испраќањето на стоката назад .
ПОВРАТНИ информации
Повратните информации се многу важни за нас!!!Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги,ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди,Ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, Ние ќе услугата ќе додека сте задоволни.

Декларираните карактеристики

Големина:
30x25cm bag packing, 40x32cm box packing, 50x40cm box packing, 60x48cm box packing
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
QIUSI
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување
Платно Пакување Метод:
укината/навива
Број на Бои:
477DMC
Продажбата на режимот:
Микс цел, трговија на големо

Поврзани производи