20PCS 1x40 Pin 2.54 mm Десен Агол Еден Ред Машки Pin Насловот Конектор
Ново - 14 %

20PCS 1x40 Pin 2.54 mm Десен Агол Еден Ред Машки Pin Насловот Конектор

Залиха
DEN 117.60
DEN 101.00
Износот:

20 PCS 1x40 Pin 2.54 mm Десен Агол Еден Ред Машки Pin Насловот Конектор
Превозот :
Aliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 15-50 работни дена да повеќето земји
Руски Авион : 15-50 работни дена да Русија,Украина
EMS,DHL,FEDEX : 3-15 работни дена
Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Yanwen Економски Воздух Mail ,4 PX Сингапур Пост НП Pro : 25-90 работни дена( не може да се следи )
Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увозни даноци, Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презиме ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред цел
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас, не произволно спор, ние ќе ви ги даде задоволително решение, ви благодариме

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
1x40 Pin 2.54 mm

Поврзани производи