CNC Стожерот Кочница Спојки Показател За ЈАМАХА XT250 XT225 SEROW XTZ250X DT 230 LANZA Мотоцикл Dirt Bike XT XTZ 250X 250 225
Ново - 12 %

CNC Стожерот Кочница Спојки Показател За ЈАМАХА XT250 XT225 SEROW XTZ250X DT 230 LANZA Мотоцикл Dirt Bike XT XTZ 250X 250 225

Залиха
DEN 1045.92
DEN 921.00
Износот:


Мотоцикл Dirt Bike CNC Стожерот Кочница Спојки Држела
-Состојба : Резервни Сосема Нов
-Материјал : CNC Палка 6061 Алуминиум
-Површина : Елоксирани
-Држела големина : 3 прсти
-Функција : Рачката може да се свитка нанадвор за да се спречи кршење во случај на несреќа. Автоматско лост позиција овозможува брзо опоравување од несреќата. Ултра прецизност машина намали за супер мала тежина изградба Направени од издржлив алуминиум за екстремни сила. Многу Непречено Движење
-Оригинални замена; Без инсталација insturction.
-Количина : 1 пар (Кочница & Спојки)
-Боја : Црна
Ftiment : ЈАМАХА XT 250 2010-2016 ЈАМАХА XT 225 SEROW 1995-2013 ЈАМАХА XTZ 250 X 2006-2009 ЈАМАХА DT 230 LANZA 1997-2000
( Ве молиме да Обезбеди модел и годината во оваа fitment Пред цел )

Декларираните карактеристики

Име На Модел:
S6LS17648254
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Специјални Функции:
Стожерот на менувачот
Бренд Име:
ДИВЈАК
Motobike Направи:
Јамаха
Материјал Тип:
CNC 6061 Палка Алуминиум

Поврзани производи