Viennois Сребрена/Розово Злато/Пиштол Боја Гроздобер Хривнија за Жени Триаголен Шарм Нараквици & Алки Ретро Шупливи Од Белегзии
Ново - 42 %

Viennois Сребрена/Розово Злато/Пиштол Боја Гроздобер Хривнија за Жени Триаголен Шарм Нараквици & Алки Ретро Шупливи Од Белегзии

Залиха
DEN 648.00
DEN 376.00
Износот:


Опис : - Триаголник Форма Мода Desgin - Фикс за било прилики Главни Карактеристики : - Еколошки материјал Цинк, Алуминиум, Олово-Free & Nickle-Слободни. - 12 месеци Меѓународна Гаранција. - Добра Услуга По Продажбата Viennois е посветена на обезбедување на најдобри накит и најдобра услуга за нашите клиенти. Ако постои било каков проблем со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт со нас, ние ќе им помогне да се реши проблемот. - Совршен подарок за девојчиња, подарок за девојка, подарок за ќерка, подарок за внука, подарок за сестра ми,За Жената и За љубовта, за Роденден, Годишнина, Божиќ, Денот на Благодарноста, итн. - Top100 Бренд За Накит. Спецификација (приближни) - Earring Знак : 17.5 + 4 см - Објект Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум во Пакет се Вклучени : - 1 x Предмет - 1 x Службен Подарок Кутија со 12 месеци Гаранција Картичка

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
Viennois
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Поставување Тип:
Тензија Планината
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Број На Модел На:
V046035H
Обликотшема:
Геометриски
Метална боја:
Сребрена/Розово Злато/Пиштол Боја
Occassion:
Свадба, Забава, Шопинг, Birthday (Роденден), Патување, Ангажирање,Церемонијата
Материјал:
Висок Цинк Легура,Австриската Кристал, Емајл Занаети
Должина:
17.5+4cm
Бесплатен пакет:
Подарок кутија
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка/ Пријатели

Поврзани производи