8-во-1 Мултифункционален Фен Четка Удар Фен Чешел Косата Четка Зацврстување Curler Стил Алатки Фенови за Коса Со Млазницата

8-во-1 Мултифункционален Фен Четка Удар Фен Чешел Косата Четка Зацврстување Curler Стил Алатки Фенови за Коса Со Млазницата

Залиха
DEN 1313.28
Износот:


8-во-1 Мултифункционален Електрични Фен Четка Удар Фен Чешел Косата Четка Зацврстување Curler Стил Алатки Професионален Фен Со Млазницата HS12 R-pj-6 2.
Даночен број :
Како царинење процес е различен во различни земји,ние обично брод објект со пониска вредност,ако имате нешто што треба да се обрне внимание ве молиме имајте во предвид пред пратката.
Контакт со нас на :
1,Работно време : понеделник-сабота(Гринич време 2 : 30-11 : 30)(Pacific време : 6 : 30 PM-3 : 30)
2,ве Молиме контактирајте со нас пред сите неутрални или негативни повратни информации или отворен спор, бидејќи тие ќе ви донесе огромен наштети на нашата сметка, ние ви ветуваме ние ќе се обидеме потрудиме им помогне на, ве молиме, не грижете се!
3,Сите пораки ќе бидат одговорени со 1 работен ден,ве молиме да забележите.8 метри Факултативна Боја : Црвено / Бело Прилагодлива Температура : Средината на Поставување : Комбинира идеален струење со умерена температура за обликување на пофини, оштетени или tousled коса High Прилагодувањето за : Ги комбинира идеален струење со повисока температура, особено за пред сушење, а исто така и за обликување густа коса Concentrator Млазницата : Удар топол воздух да се исуши на вашата коса, да ја подобри вашата коса стил Млазницата Внатрешен Дијаметар : 45mm Млазницата Надворешна Ширина : 60mm Големи Топол Воздух Styler : Одговара за чешла различни нивоа "навивам влакната Средината Топол Воздух Styler : Одговара за чешла различни нивоа" навивам влакната Мали Топол Воздух Styler : Одговара за чешла различни нивоа " навивам влакната се Пропустливи Четка (Коса Четка Чешли) : Анти-статички Криви се Пропустливи Берберот Салон Коса Четка Косата Четка, Идеален за Удар-Сушење Краток до Средината на Должината на Косата Повеќе не Влакната Ви Дава Максимум Подигнете од Коренот Област, Дијагонала Вентилација за Максимален Проток на Воздух, Виткање Стапче (Перм Клип) : Конусна барел форма за опуштени кадрици за лесен стил, за Да се создаде слободен проток кадрици, обликувањето атрактивна косата Bang Чешел : Помош на чешел посебен стил за вашиот bang Волумен Чешел (Меки на Коса и Чешел) : Може да се ко-се користи со Bang Чешел, помогне да се направи вашиот влакната на врвот&назад повеќе меки Тежина : 755g Главната Машина Големина : Прибл.
Тема : Повеќе Функција за Ротирање Styler, Одговара за сушење, зацврстување, виткање различни видови на влакната Доаѓа со 8 додатоци, да се направи добар стил на вашата коса, големи навивам, средината навивам, мал навивам, директно, пченка и др 2 греење settings & затвори-оф, поддржува променлива топлина контролна функција, Умерена Температура / Повисока Температура Со 360 степен ротација моќ линија, Ултра долго, 1.
2,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е десно.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Фен За Коса
Извор На Енергија:
Електричен
греење на елемент:
Инфраред
Приклучокот стандард:
Евра
Број На Модел На:
HS12R
Тип на мотор:
AC
сертификација:
CE
Max. Моќност:
Помалку од 1000 W
Бренд Име:
CkeyiN
Број на брзини:
2
Употреба:
Професионални
Големина:
8 in 1
Времето на пазарот:
2014
Преносливост:
Unfoldable рачка
Функција:
Anion
Материјал:
ABS
Напон:
100-240v (Dual voltage)
Млазницата Тип:
Собирање На Млазницата

Поврзани производи