6 Долго,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно
Ново - 10 %

6 Долго,Флексибилни Гума Вентил за Проширување,Работа w/ вентилот на Гумата Директно

Залиха
DEN 170.88
DEN 154.00
Износот:

За да се избегнат такви дополнителни трошоци се случи, ние ќе се покаже на ставка опис како "ПОДАРОК" и ја намали цената на разумен еден да се покаже на Фактурата. Исто така, ако имате било непријатно чувство на нашите производи, само зборуваат со нас слободно пред openning било спор. :
TR2015-053-6
* Item Функција :
Универзален Тип, Работа Со вентилот на Гумата Директно, Или да Додадете Менгеме Да Работи Директно со Двојни Тркала. Ве молиме да ни остават со позитивни повратни информации и 5 ѕвезди кога сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа е високо ценет кога ќе ја напушти било какви предлози за нас за да ги подобриме нашите производи, дизајн, пакет, итн. Но, ова не е 100% загарантирано дека пакетот не ќе се проверуваат од страна на вашиот царински и може да увозни давачки, данок или бесплатно ќе значи.
Драги пријатели, ви благодариме за посетата на нашата продавница. Прво на сите, ние би сакале да ви се заблагодарам за вашето време за пишување на порака до нас. Во случај некој од овие трошоци се направат, сите ќе се дојде до купувачот е буџет што ние не ќе се одговорни за нив.27 оз
* Материјали (Eco-Friendly) :
100% Месинг Матични, Гумени Црева
* Пакет :
Најголемиот Дел + Стандардна Извоз Пакување
Производ На Слики >>
Превозот >>
- Објектот ќе брод надвор. Ние се обидуваат да го прават секој клиент среќен шопинг тука.
Детали За Производот >>
* Ставка Опис :
Бесплатен Превозот, 1pc, со Висок Квалитет, 6" Долго Флексибилни Гума Вентил Продолжување
Боја : Црна Гумени Црева
Предмет Бр. Ние само ја понудата "СИГУРЕН · ИЗДРЖЛИВ · ВРЕДНИ" производи за вас, за нашите ценети купувачи. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас кога имате било какви забелешки по приемот на нашите производи. Ако некој објект што ве привлекува, ве молиме додадете го во вашиот омилен предмет листа. Тука сме подготвени да се реши тоа. Направи пријатели, Заштедите време и пари е нашето мото да прават бизнис. EZ Работа.
Покрај тоа, ние ќе ја објавите на нови објекти секој месец за вашиот опција.
* Item Спецификација :
Должина : 6"
Нето Тежина : околу 36g = 1. Ви посакувам среќен шопинг тука. Па, се надеваме дека ќе го провери тоа внимателно пред наддавање / купување на било какви предмети;
- За време на Маса за Испорака :
Од 4 до 8 работни дена од експрес, како што курирската служба DHL, UPS-от, Fed Ex, итн;
7 до 15 работни дена од E-Пакет На сад;
Од 15 до 30 работни дена од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail на светот;
15-50 работни дена од Кина Воздухопловната на светот;
Така, изберете соодветна превозот начин пред вашиот наддавање;
Повратни информации >>
Ова е многу важно за нас. Увозни давачки, Даноци, Ракување со Обвиненија не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија.стр кога ќе добиеме проверена плаќање;
- Бидете сигурни дека ќе внесување на точни испорака адреса, контакт информации да се добијат точка во времето. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адресата што ја стави предизвика неуспех да се добие вас;
- Потврдете со вашиот царински пред секое купување ќе се направи. Навистина, тоа ќе ни ги охрабри / нашиот тим да се обезбедат подобри услуги и производи за вас.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Гуми Поправка Алатки
Бренд Име:
JUSTAUTO
Специјални Функции:
Флексибилни Гума Вентил Продолжување
Објектот Волумен:
1
Материјал Тип:
Месинг,Гума
Објектот Тежина:
36g
Име:
Флексибилни Гума Вентил Продолжување
Боја на Гумени Црева:
Црна
Функција & Feature:
Работа со Гуми Vavle Директно
Објектот нема:
TR2015-053-6
Тема:
8V1
Должина:
6

Поврзани производи