DC Моќност 1 Женски 8 Машки Приклучок за Кабелот за Splitter Адаптер 5.5x2.1mm за видео надзор
Ново - 20 %

DC Моќност 1 Женски 8 Машки Приклучок за Кабелот за Splitter Адаптер 5.5x2.1mm за видео надзор

Залиха
DEN 179.52
DEN 144.00
Износот:


Можеби ќе сакате | (ве Молиме кликнете на објектот е страница за тековната цена, ако подолу АД попуст цена истечен .)
DC Моќност 1 Женски 8 Машки Приклучок за Кабелот за Splitter Адаптер 5.5x2.1mm за видео надзор
Опис Управувате со вашите моќ поефикасно со овој нов од 1 до 4 моќ splitter Едноставно приклучете го женски џек во AC да DC адаптер за напојување повеќе електронски уреди Користи оваа моќ splitter кабел, наместо на други дополнителни кабли 100% сосема нов и висок квалитет на производот, Одлични за кратко растојание конекција Едноставно & Професионален изглед за каблирање Полесно за инсталација заштедите време и пари Лесен за употреба Спецификација Кабел Должина : 47cm Околу 8 DC излези во стандард 2,5 mm од најчестите големина Совршена за видео надзор за безбедност на апликацијата камера за во домот или во канцеларијата за Внатрешна Големина : 2.1 mm Надворешниот Големина : 5.5 мм Количество Опишуваат објектот x 1 Парче (Забелешка : Предмети што не се со мало пакет. Предмети ќе бидат спакувани во балон плик или хартиена кутија.)
Купувачот Известување за Плаќање Ние прифаќаме Зачувам . Од безбедносни причини ,ние само брод цел да ја адресата која ќе се потврдува и со Зачувам . Испорака Обично нарачки се испраќаат во рок од 3 работни дена ,ве молиме бидете сигурни да го напушти телефонски број . За царина проблем ,наредби ќе биде испратен како ПОДАРОК .купувачите треба да се одговорни за било царински давачки или ДДВ се наплаќа . Ве молиме бидете советувани меѓународни време на испорака hightly зависи од вашата локална царина и пост услуга . Повеќето наредби можат да пристигнат на 15-35 дена за сите земји од Кина пост .но, Русија и Бразил се малку бавно , можеби треба 20-90 дена . Ако не примате нарачка во рок од 45 дена , ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации . Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција и тест секој производи пред пратката . Ако објектот биле неисправни по испораката ,ќе мора до 14 дена за да го промените нова (со сите делови во добра состојба вклучува сите пакување ) . Ние ќе плати еден начин се врати превозот цена од нас да ви за време на првата приемот месец ,инаку купувачот треба да се плати и превозот цена . Ние ќе го испрати предметот вратам на вас како е можно поскоро откако ќе го добие поправка направено . Нашата гаранција не ги покрива за кој било производ што се оштетени од страна на купувачот во ред работата . Повратни информации Вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој . Ние во голема мера го цениме вашата 5 Ѕвезди Позитивни Повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги . Ако најдете било какви проблеми со цел , само се чувствуваат слободни да контакт прво пред да остави било неутрални или негативни повратни информации , ние ќе се потрудиме да се обезбеди вашето задоволство .

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Gakaki
Приклучок Тип:
US
Тип На Објект:
Кабли
Број На Модел На:
A015ZA
Големина:
N/A
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Пакет на Квантитетот:
1 Парче

Поврзани производи