Животно Тигар Глава за Печатење Гласник Кеси за Мажи Големи Тинејџер Момчиња Crossbody Торба Чанта Секојдневен Тинејџер Патува Гласник Кеси
Ново - 44 %

Животно Тигар Глава за Печатење Гласник Кеси за Мажи Големи Тинејџер Момчиња Crossbody Торба Чанта Секојдневен Тинејџер Патува

Залиха
DEN 1343.52
DEN 752.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Компјутер Interlayer,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Стил:
Гроздобер
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Затворање Тип:
Не Патент
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Број На Модел На:
чанти 12
Обликот:
Повик Tote
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Повод:
Разноврсна
Бренд Име:
CAIWEI
Надворешноста:
Никој
Декорација:
Appliques

Поврзани производи