6 компјутери Мини Елка, Божиќ Декорација,Божиќ Дрво Мал Борови Дрво. Се Става Во Десктоп Мини Елка,Navidad
Ново - 22 %

6 компјутери Мини Елка, Божиќ Декорација,Божиќ Дрво Мал Борови Дрво. Се Става Во Десктоп Мини Елка,Navidad

Залиха
DEN 287.52
DEN 224.00
Износот:

Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &
Материјал : Пластични Големина : околу 10*4.5 cm

Декларираните карактеристики

Големина:
S
Шема:
Растенијата
Повод:
Кинеската Нова Година,Божиќ
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
мини елка
Материјал:
Пластични
Тип:
Божиќ Декорација Материјали
Објектот:
Божиќ Декорација Материјали&Мини Елка &
Големина:
10cmx4,5cm
Бои:
како Слика
Количина:
6 компјутери
Место на Потекло:
zhej,cn

Поврзани производи