Мотоцикл Позади Совозачкото Седиште Pillion За SUZUKI GSX-R600 GSX-R750 GSXR 600 750 2006 2007 GSXR600 GSXR750 GSX R750 R600 06 07
Ново - 5 %

Мотоцикл Позади Совозачкото Седиште Pillion За SUZUKI GSX-R600 GSX-R750 GSXR 600 750 2006 2007 GSXR600 GSXR750 GSX R750 R600

Залиха
DEN 1491.36
DEN 1417.00
Износот:


FITMENT :
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање
За SUZUKI GSXR 600/750 2006-2007
Детали за производот :
Резервни Делови 100% Нови
Лесно Да Се Инсталира
Позиција : Задните
Материјал : Синтетички кожа + PP пластични + пена + железо
Пакетот вклучува :
Еден задното седиште

Декларираните карактеристики

Објектот Тежина:
0.85kg
Материјал Тип:
Синтетички кожа + PP пластични + пена + железо
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
Водоотпорна Изолација Дише
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
Crystearth

Поврзани производи