Црна Латекс Секси Catsuit Костими Долна Облека Мачка Одговара Клуб Носат За Жените Бесплатен Превозот
Ново - 20 %

Црна Латекс Секси Catsuit Костими Долна Облека Мачка Одговара Клуб Носат За Жените Бесплатен Превозот

Залиха
DEN 1094.40
DEN 876.00
Износот:


Црна Латекс Секси Catsuit Костими Долна Облека Мачка Одговара Клуб Носат За Жените Бесплатен Превозот
М Биста 80-90 CM Половината 60-70 CM Хип 80-90 CM
Превозот 1. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 работни дена по приемот на плаќање (со исклучок на сабота и недела).( таа точка беше пред-продажба, ние ќе се обидеме потрудиме да ја заврши во рок од датумот вети и испрати надвор) 2. Објектот испратени од Жен Шен, превозот времето зависи кој превозот метод сте одбрале,некои неизвесна фактори може да affact timescale, како што се Царината, unpredicted причини. 3. Купувачот информации : Pls се советува дека international Shipping обично трае подолго време отколку на домашните. Ние да се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е многу зависел на курирска компанија и локалните Обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот името на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање. 4. Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : 1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Се враќа 1 .Вашето задоволство е многу важна за нас. Ние нудиме 30 дена гаранција за враќање на парите или замена во неговата оригинална состојба ( вклучувајќи ги и сите материјали за пакување ). Ако се чувствувате задоволни со вашите купувања, ве молиме контактирајте со нас на прво, ние ќе работат најдобро решение за вас веднаш. 2. Ако одлучите да се врати тоа, ве молиме контактирајте со нас( преку Aliexpress порака или е-маил или телефонски број) и e-mail назад во 14 дена по приемот во неговата оригинална состојба ( вклучувајќи ги и сите материјали за пакување ). 3. Купувачи е одговорен за враќање на превозот обвиненија. Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет пет ѕвезди повратни информации и да се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
GNDHICL
Ткаенина Тип:
Тексас
Број На Модел На:
D713
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Латекс
Непристојни Слика:
No
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Поврзани производи