Бамбус Влакна Mens Спортски Чорапи Мокасина Лагер Ниска Намали Не Покажуваат Црна Брод Чорапи Кул Еластичен
Ново - 14 %

Бамбус Влакна Mens Спортски Чорапи Мокасина Лагер Ниска Намали Не Покажуваат Црна Брод Чорапи Кул Еластичен

Залиха
DEN 38.40
DEN 33.00
Износот:


Бамбус Влакна Mens Мокасина Лагер Ниска Намали Не Покажуваат Црна Брод Чорапи Кул Еластичен
100% Сосема Нов (Висок Квалитет) Црна Бамбус Влакна
Адвокатско Мокасина ниска намали Чорапи.
Совршени за на Лето, на Пролет
Боја : Црна
Количина : 1 пар
големина : една големина ( одговара НИ нога големина 9-11)
Материјал : Бамбус Влакна

Декларираните карактеристики

Пол:
Мажи
Прст-одделени:
No
Црево На Висина:
sock влечки
Бренд Име:
Aolikes
Големина:

Поврзани производи