Dainashi Денес се Справи Природен Камен Слатководни Tear drop Бисер нараквици за жени, девојки подароци 925 фунта сребрена тока синџир
Ново - 60 %

Dainashi Денес се Справи Природен Камен Слатководни Tear drop Бисер нараквици за жени, девојки подароци 925 фунта сребрена тока

Залиха
DEN 1118.40
DEN 447.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
Dainashi
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Големина На Бисер:
8-9mm
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
cpslmbz002
Повод:
Партија
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Круг
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Бисер Форма:
Semiround
Certificate Type:
CNAS
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Бисер Вид:
слатководни бисер
Бисер Форма:
Semiround бисер
бисер големина:
8-9 мм бисер
Сребро.:
925 Sterling silver
Должина:
18cm
боја:
Бела,розова, виолетова,multicolor
Број На Модел На:
cpslmbz002

Поврзани производи