BLL Sync Полнење 4in1 5V/2A JST 750mAh Батеријата Адаптер за полнење Колекции За H12C H12W F181 JXD 510 509 509W 509G 1315 Летало
Ново - 5 %

BLL Sync Полнење 4in1 5V/2A JST 750mAh Батеријата Адаптер за полнење Колекции За H12C H12W F181 JXD 510 509 509W 509G 1315 Летало

Залиха
DEN 751.68
DEN 714.00
Износот:

Пакетот вклучува : 4 PCS литиум батерија 1 PCS 4 во 1 полнач

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Материјал:
Композитен Материјал
Четири тркала Атрибути:
Батеријата
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Батеријата
РК Делови и Accs:
Батерии - LiPo
За Возило Тип:
Авионите
Број На Модел На:
1315S 1315 JXD 509 509G 509W DFD F163 F181 H12C
Алатка Материјали:
Батеријата
Технички параметри:
KV1100
Надградба На Делови/Додатоци:
Батеријата

Поврзани производи