50 компјутери 6 Бои 20x37 mm Цвет Остава Бакар Hairpin Earbob Паднатите Ливчиња Шарм Pendant DIY Накит База прилагодувања за Наоѓање
Ново - 5 %

50 компјутери 6 Бои 20x37 mm Цвет Остава Бакар Hairpin Earbob Паднатите Ливчиња Шарм Pendant DIY Накит База прилагодувања за

Залиха
DEN 527.52
DEN 501.00
Износот:


Трговски Договор :
* Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!
* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!
1.Оваа стока ќе се испраќаат преку Ali Express Стандард Превозот слободно, или вашата цел ќе испраќаат преку брза испорака ако изберете го изразат услуги и плати експрес испорака такса .
2.Ако вашата цел износ повеќе од $150 ,слободни изразат услуги.
3.Повеќе износот што цел, повисоко попуст ќе добиете.
* China Post / Ali Express Стандард Превозот - 15-25 работни дена.(Работни дена,не вклучуваат викенд & празници)
* ПРОЗОРЦИ/DHL/Федекс/DPEX 5-10 работни дена
* EMS-7-15 работни дена
Ве молиме имајте во предвид : Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга, но ако пратката не стигнала во рамките на очекуваното време, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа и да ви даде задоволни одговор. Бидејќи дел од националните логистички информации не е во тек во времето, бавно ажурирање, јас ви препорачуваме да се консултирате локалните поштата. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ако сте во потребата од помош.
1.100% на сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот.Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот.
2.Описот за големина,боја,материјали производ има нормален отстапување (големина отстапување е 1mm или така,бојата на кожата, исто така, има отстапување се должи на друг компјутер, резолуција) се надевам дека ќе може да се разбере нас.
3.По приемот на стоката,ако не сте задоволни со стоката,за било која причина,ние го прифати враќањето на стоката во рок од 7 дена откако ќе ја прими стоката,но мора да се преземат за враќање превозот стапки и одржување на стоката во добра состојба.
Увозни давачки & данок се на купувачот одговорност.Ние не сме одговорни за било каква несреќи,одложување или други прашања кои се одговорност на превозот услуги.
Драг пријател,
Убав ден! Ние ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Се надеваме дека ќе разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение.
Ако било прашање или да им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 18 часа .
Онлајн време на клиентите службеник :
Пекинг Време 09 : 00-18 : 00
Њујорк 20 : 00-05 : 00
Мелбурн 12 : 00-21 : 00
Лондон 01 : 00-10 : 00
Со Почит!

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза, Бела К, Златна, Розово Злато, Црна Пиштол
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Број На Модел На:
B45080
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Шарм Тип:
цвет остава
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
6 бои
Големина:
20x37 mm

Поврзани производи