Z25 V4 Enhanced Edition Ажурирани CNC Алуминиум Виткање Рака Цевка Заеднички DIY за Кол 25мм Автоматско Авто РК Quadcopter Multirotor
Ново - 6 %

Z25 V4 Enhanced Edition Ажурирани CNC Алуминиум Виткање Рака Цевка Заеднички DIY за Кол 25мм Автоматско Авто РК Quadcopter Multirotor

Залиха
DEN 912.00
DEN 857.00
Износот:


. Z25 V4 Enhanced Edition Ажурирани CNC Алуминиум Виткање Рака Цевка Заеднички DIY за Кол 25мм Автоматско Авто РК Quadcopter Multirotor .
Новиот V4, двојно пролет близнак завртка заклучување верзија надополни она позиција?
1. плоштад backrest со дебели CNC метални делови, подобро сила, не е лесно свиткување деформација, ќе не произведе појава на виртуелни простори по заклучување!
2. издолжени backrest реши пред затегнување на шрафовите по враќа феномен не може да биде!
3. Двоен завртка заклучување структура, за да се реши на јаглерод цевка и поместување на седиштето малку виртуелна појава поблиску!
4. двојно пролетта назад кон повеќе еластичен, јак употреба на 12.9 нивоа на завртки, на сила е повисоко!
Карактеристики :
Овој преклопен член за Quadcopter 4-оска /6-оска / 8-оската мулти-роторот рек употреба.
Answer : ___________________________ Note : 4-оската летало треба да се купи 4pcs, 6 оска треба купи 6pcs, 8 оски треба купи 8pcs, и така натаму
Millia! Лесен за употреба! Мулти-роторот преградата мора да има!
1. За зголемување на летање стабилност, 5 Степен до-навалите агол се применува.
2. CNC Алуминиум, Одговараат за D25mm цевка оружје (Опашка Бум) .
3, Оваа точка одговара за Авто Издание РК Quadcopter Hexacopter Multicopter
4, Лесен за употреба!100% Сосема Нов
5, Со Завртки за Центар плоча инсталирање на употреба.
6. Тежина : околу 84g
Пакет се вклучени :
- 1pcs * Z25 (25мм) Алуминиумски Виткање Рака за Полнење

Декларираните карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
FCMODEL
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
РК Делови и Accs:
опрема за слетување
За Возило Тип:
Авионите
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Број На Модел На:
RC
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Servos
Алатка Материјали:
Собрани класа
Технички параметри:
Вредност 6
Материјал:
A

Поврзани производи