25 метри/број 1 (25мм) Злато И Сребро Лента Свадба Декорација Божиќ Пакување Лента Картичка Подарок Завиткување Riband

25 метри/број 1 (25мм) Злато И Сребро Лента Свадба Декорација Божиќ Пакување Лента Картичка Подарок Завиткување Riband

Залиха
DEN 117.60
Износот:

Услови : 100% Нов Материјал : Лента Ширина : 25мм Должина : 25 метри=22meter Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни подесувања на дисплеј * Нашата продавница ветување дека ќе испраќање на вашиот примерок на налози во 48-72 часа.(Со исклучок на Празници) по потврдата на купувачи за плаќање на налози во Aliexpress.(Aliexpress платформа обично треба да се земе околу 48 часа за ревизија на вашата исплата)
* 72 Часа по правило е само применува за мали наредби и се меша нарачки ќе потрае подолго олово време да се подготви на производи и затоа не е маска под ова правило.
* Ние обично брод преку Кина Пост Воздух Mail (ова се сите бесплатен превозот), EMS вашиот производ, ако имате посебни барања други курир кој бара од вас да ги сноси сите поштенски, што е потребно за 15-39 дена за да стигнат до вашата локација.
Ако еден производ тежи повеќе од 2 кг, ние ќе го користи за комерцијални брза испорака (DHL,Fedex,ТНТ,UPS-от,EMS,итн.)
*Ние го прифаќаме преку Alipay,Сите големи кредитни картички,Банкарски Трансфер итн.
* Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 19 дена од денот на поставување на својата цел.
* Цената што ја платиле за предмети со исклучок на било царина. Ние не се имате било какви давачки во дестинација земји. * Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
* Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активни повратни информации.
* Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да slove никакви проблеми.
* За оние купувач кој остави активни повратни информации за нас, ако дојде да го нарачате веднаш, ќе им понуди малку подарок за вас.
* Ве молиме Имајте во предвид : Ние не покривање на сите предмети за штета по употреба или како резултат на вода или хемиски штета.
* FREE : Ние обезбедуваме бесплатен 15 дена гаранција за оваа точка
Step1) Контакт преку 's трговија порака или e-mail
Step2) Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат
Step3) Авторитарните за да се вратите на објектот ќе се издаде
Чекор 4) Сите се враќаат трошоците за превозот се на одговорност на купувачот
Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.
Step5) Откако ќе се потврди сметки на враќање предмети, со цел плаќање ќе бидат вратени на купувачот.

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
Облека За Шиење Ткаенина Материјали
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
1
Техника:
Печатени
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
Nanairo
Должина:
25 yards / 22.87 Meters
Стил:
Двојно Лице
Шема:
Полна Боја
Употреба:
Свадба Партија, brithday Украс, Подарок Wrapp
Ширина:
25MM
Број На Модел На:
R-Goden

Поврзани производи