5PCS Ултра-мали напојување на модулот на DC / DC BUCK 3А прилагодливи buck модул регулаторот ултра LM2596S
Ново - 17 %

5PCS Ултра-мали напојување на модулот на DC / DC BUCK 3А прилагодливи buck модул регулаторот ултра LM2596S

Залиха
DEN 175.20
DEN 145.00
Износот:

5 PCS Ултра-мали напојување на модулот на DC / DC BUCK 3А прилагодливи buck модул регулаторот ултра LM2596 S
Превозот :
Aliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 15-50 работни дена да повеќето земји
Руски Авион : 15-50 работни дена да Русија,Украина
EMS,DHL,FEDEX : 3-15 работни дена
Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Yanwen Економски Воздух Mail ,4 PX Сингапур Пост НП Pro : 25-90 работни дена( не може да се следи )
Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увозни даноци, Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презиме ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред цел
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас, не произволно спор, ние ќе ви ги даде задоволително решение, ви благодариме

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
LM2596S
Теорија:
--

Поврзани производи