Пад на Превозот Филм Накит Игра На Престоли Волкот Главата Cufflink француски Мажите Кошула Ткаенината Копчиња Ткаенината Линкови HF11674
Ново - 31 %

Пад на Превозот Филм Накит Игра На Престоли Волкот Главата Cufflink француски Мажите Кошула Ткаенината Копчиња Ткаенината Линкови

Залиха
DEN 95.52
DEN 66.00
Износот:


ОПИС
Име : cufflinks
Стоковните материјал : алуминиум Метал
Состојба : 100% НОВИ
Големина : 2.4 X1.7 см/ 15 g
Пакет : спакувани во opp вреќа
Бесплатен Превозот Филм Накит Игра На Престоли Волкот Главата Cufflink француски Мажите Кошула Ткаенината Копчиња Ткаенината Линкови HF11674

Декларираните карактеристики

Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Манжетната Линкови Тип:
Манжетната Линкови,Манжетната Линкови
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
HF11674
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар,Бакарни Легури,Цинк Легура
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
манжетната линкови
Бренд Име:
mengtuyi
cufflinks луксузни mens cufflinks:
бетмен cufflinks
свадба cufflinks:
cufflinks капетан америка
cufflinks висок квалитет:
cufflinks star wars
Материјал:
Обичен Метал

Поврзани производи