250ml 350ml 550ml 304#Нерѓосувачки Челик Коктел Миксер Вино Мартини Пиење Бостон Стил Shaker Партија Бар Алатка Кина Шанкер
Ново - 39 %

250ml 350ml 550ml 304Нерѓосувачки Челик Коктел Миксер Вино Мартини Пиење Бостон Стил Shaker Партија Бар Алатка Кина Шанкер

Залиха
DEN 662.88
DEN 404.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Mealivos
Лентата За Алатки Тип:
Коктел Shakers
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
WBT1016-8
сертификација:
ФДУ
Дијаметар:
>10cm
Тип:
Лентата За Алатки

Поврзани производи