Seobean Мажите Бански Секси Пливање Водови Костим За Капење Seobean Бренд Човек Плажа, Море Одбор Surf Пливаат Костим За Капење Бикини Боксер Шорцеви
Ново - 5 %

Seobean Мажите Бански Секси Пливање Водови Костим За Капење Seobean Бренд Човек Плажа, Море Одбор Surf Пливаат Костим За Капење

Залиха
DEN 527.52
DEN 501.00
Износот:


Секси Мажи Бански Пливаат Багажникот Костим За Капење Seobean Бренд Deigner Геј Мажи Beachwear Море Одбор Surf Пливаат Одговараат Бикини Боксер Шорцеви Добар Квалитет
Големина(Азија големина) : S M L XL, обично 1-2size помала од НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големина
1-3cm грешка е прифатлив поради различни прирачник за мерење
Големина S Половината линија 66-73 CM 25-27 инчен
Големина M Половината линија 74-80СМ 28-30 инчен
Големина L Половината линија 81-88 CM 31-33 инчен
Големина XL Половината линија 89-95 CM 34-36 инчен
Доставување информации
Ве молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални и точни информации, како и име и презиме на контакт лице,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на купувачот информации,така што нарачки може да се испраќаат до вас, брзо и без проблеми.
Бои & Големини
Сликите се само примероци за референца. Поради различни фотографија агол и светлина, како и поставување, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. Големина measurementof различни брендови може да има разлики, и може да има мали разлики меѓу изгледа на некој опремен модел и погледнете на што се должи на разликите во бројки. Ве молиме љубезно се однесуваат на големината и опис внимателно пред да го купат.
Увозни Давачки :
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Декларираните карактеристики

Големина:
L, M, XL, S
Број На Модел На:
YK100-1
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
SEOBEAN
Големина:
S M L XL (Asian Size)
Стил:
Секси Мажи Бански Пливаат Багажникот Костим За Капење
Бои:
Црвена,Црна,Сина,Темно Сина
Половината:
на ниски пораст,ниска половината,контраст боја
Карактеристики:
контраст боја дизајнер,drawstring
Опис 1:
моден Секси Мажи Бански Водови костим за капење
Опис 2:
контраст боја Човек Beachwear одбор базен бања одговараат носат
Опис 3:
Бермуди Одбор Surf Пливаат Пливање Боксер Носат Шорцеви
Материјал:
Најлон, Spandex

Поврзани производи