Нозете Се Грижи Алатка Пети Seperating Гел Valgus Про Bunion Shield Сепаратор Носилки Bunion Заштитник Straightener Пенкалата Педикир
Ново - 12 %

Нозете Се Грижи Алатка Пети Seperating Гел Valgus Про Bunion Shield Сепаратор Носилки Bunion Заштитник Straightener Пенкалата

Залиха
DEN 95.04
DEN 84.00
Износот:


Нозете Се Грижи Алатка Пети Seperating Гел Valgus Про Bunion Shield Сепаратор Носилки Bunion Заштитник Straightener Пенкалата Педикир
Ние прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер
Љубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата. Повеќето предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена. Нашата цена не вклучува увозни давачки,локални даноци,ДДВ. Поштенски serives е надвор од нашата контрола,понекогаш ќе биде одложен. 1)да Уживате 30days. да се врати ако било проблеми со квалитетот.2)Ние ќе ги сноси сите превозот надомест ако било проблеми со квалитетот.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Тип:
Ортопедски Материјали
Материјал:
Силикони
Големина:
Standard
Број На Модел На:
SFC-1
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
is_customized:
Yes
Пакет:
без Мало Пакет
Функција:
Нозете Се Грижи Valgus Про Педикир

Поврзани производи