3PCS/МНОГУ Висок квалитет 35*75см Луксузни Тери Рака Крпи,Боја Предиво Жакард Дизајнер Мека Бања Рака Крпи,Toallas Algodon
Ново - 30 %

3PCS/МНОГУ Висок квалитет 35*75см Луксузни Тери Рака Крпи,Боја Предиво Жакард Дизајнер Мека Бања Рака Крпи,Toallas Algodon

Залиха
DEN 1055.52
DEN 739.00
Износот:


*Овие трошоци се на купувачот одговорност.
*Ако имате било какви прашања или било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил или онлајн,Ние ќе бидеме среќни да ви помогне и да настојуваме да се врати во рок од 24 часа.
Функција :
Памучни влакна
Памучни влакна има добра влага апсорпција. Ние ќе остави позитивни повратни информации до сите купувачот кога цел заврши.
НИЕ ЌЕ СЕ ПРЕСМЕТА ТОВАР ЗА ВАС И ОДГОВОР ВО РОК ОД ЕДЕН ДЕН
ЗАБЕЛЕШКА
*Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
*Сликата покаже само некои од примероци,може да се примени на различни стилови по ред.
*Ние нудиме бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух Пошта која обично трае околу 15 -35 работни денови за испорака.
*Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.2 парчиња*многу Врвен квалитет Везени Bowknot 100% Памук Тери се Соочуваат со Крпа,Мека Домот Декоративни Луксузни Бања Рака Бања Крпи Сетови,Juego де Toallas Бренд бесплатен превозот Големина : 35 * 75см Тежина : 100g / pc Материјал : 100% чист Памук Карактер : Мека, Абсорбента,животната средина
Ве молиме имајте во предвид :
Постои 5%-10% на мерење на отстапување ,ако не може да го прифати големина и тежина,
ве молиме не го оставајте цел.
*Вашето задоволство, нашите извршување. Кога памук добива повеќе влага и температурата
околу тоа е висока, влага во памучни влакна може да исчезне далеку,
која балансира на водата во памук и прави да се чувствувате удобно.
ПОЛИТИКА НА ВРАЌАЊЕ
*Ако сте незадоволни со објектот,ве молиме контактирајте со нас за наплата или повторно да ја прати.
*Ако си уште не ја прими објект во рамките на очекуваното време,ве молиме контактирајте со нас пред сите неутрални/негативни повратни информации, и ние ќе понудат помош.
ВНИМАНИЕ :
АКО САКАТЕ ДА ЈА ИСПРАТИТЕ ПРЕКУ DHL,UPS-ОТ,FEDEX,ИТН,ВЕ МОЛИМЕ НИ E-MAIL.Тоа е многу мека и пријатна. Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, ве молиме запомнете да ни остави позитивен фидбек и 5 бодови оценка;
*Ако сте незадоволни со тоа, ве молиме ни e-mail пред да замине негативни или неутрални или постигне 1 или 2. Во нормални услови,
памучни влакна апсорбира влага од неговата околина воздух, со содржината на влага на 8-10%,
што го прави мека и не беспомошна кога ќе го допре.
ПРЕВОЗОТ
*Ние ќе испраќање на производи во рок од 3-5 дена, по систем ја потврдува вашата исплата.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши тоа на вашиот satisfactoy и направете ја вашата шопинг искуство пријатно тука.Ви благодариме за вашиот вашето разбирање
Оваа крпа е направен од памук,
тоа има
долгиот кадифен и добра абсорбента.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте со нас услуга на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.купувачот се плати за враќање поштарина на состојба се врати во звук состојба :
*Производот мора да биде во нов, unworn состојба без физички промени,како што се гребнатини или отстранети линкови.
*Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
КОНТАКТ СО НАС И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ.

Декларираните карактеристики

Расположливиот:
No
Обликот:
Ролна
Број На Модел На:
TTM-6802A
Стил:
Обична
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
Fudiya
Функција:
Компресирани,Брз-Сува
Апсорпција:
26s-30 години
Тип:
Рака Крпа
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Шарени
Тежина:
100g/pc
Големина:
35x75cm
Употреба:
Дома, Хотел, Спорт, Плажа, Авион, Подарок
Применливи Луѓе:
Универзална

Поврзани производи