4x4x3mm CD43 SMD Моќ Inductor Комплет За BOURNS SDR0403 Серија 10uH~470uH ,12Values x 10PCS=120PCS
Ново - 14 %

4x4x3mm CD43 SMD Моќ Inductor Комплет За BOURNS SDR0403 Серија 10uH~470uH ,12Values x 10PCS=120PCS

Залиха
DEN 182.88
DEN 157.00
Износот:

4x4x3mm CD43 SMD Моќ Inductor Комплет За BOURNS SDR0403 Серија 10u H~470u H ,12 Values x 10 PCS=120 PCS
Превозот :
Aliexpress Стандард Превозот , Кина Пост Воздух Mail : 15-50 работни дена да повеќето земји
Руски Авион : 15-50 работни дена да Русија,Украина
EMS,DHL,FEDEX : 3-15 работни дена
Sun You Економски Воздух Mail ,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ,Yanwen Економски Воздух Mail ,4 PX Сингапур Пост НП Pro : 25-90 работни дена( не може да се следи )
Тоа е Купувачот одговорност да ги сноси увозни даноци, Ако сте од Русија, ве молиме наведете вашето име и презиме ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред цел
Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас, не произволно спор, ние ќе ви ги даде задоволително решение, ви благодариме

Декларираните карактеристики

Поврзани производи