Нова Секси Микро Здолниште Латекс Faux Кожа Здолниште Тесни Хип Тенок Ниска Половината Молив Пакет Хип Здолниште
Ново - 10 %

Нова Секси Микро Здолниште Латекс Faux Кожа Здолниште Тесни Хип Тенок Ниска Половината Молив Пакет Хип Здолниште

Залиха
DEN 191.52
DEN 172.00
Износот:


Должина : 34cm
половината : (35-43cm)*2

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Молив
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
Други
Половината:
Природни
Материјал:
Полиестер
боја:
10 бои
погоден:
за жените девојки
Материјал:
СТП Кожа
Стил:
Моден

Поврзани производи