Трговија на големо Макси ѓердан колиер жените накит collares Гроздобер ѓердани Цвет приврзоци Љубов ѓердан Жените Кожа Ѓердан
Ново - 10 %

Трговија на големо Макси ѓердан колиер жените накит collares Гроздобер ѓердани Цвет приврзоци Љубов ѓердан Жените Кожа Ѓердан

Залиха
DEN 72.00
DEN 65.00
Износот:


Нов Луксузен Висок квалитет на Гроздобер Фабрика Директни трговија на Големо Макси ѓердан колиер жените накит collares Гроздобер ѓердани Цвет приврзоци Љубов ѓердан Жените Кожа Ѓердан
Должина : 80см(Прилагодливи)
Тежина : 30g
Материјал : Алуминиумски+Јаже, Верига
Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг.Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно.
Скенирање повеќе информации за производот,ве молиме кликнете Нашата Продавница Дома :
Answer : ___________________________ Note : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење,ви благодариме.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
PiShenHeJinHua
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Порака Потсетник
Pendant Големина:
За 5cm*5cm
Бренд Име:
TBJFU
Материјал:
кожа

Поврзани производи