Супер се справи Гитара и Бас метал knob Злато/Црното/Хром 3 парчиња по многу

Супер се справи Гитара и Бас метал knob Злато/Црното/Хром 3 парчиња по многу

Залиха
DEN 95.52
Износот:


Супер Се Справи, Ограничена Количина, Сосема Нов Производ! Не пропуштајте ја!
Спецификации
100% Сосема нов и висок квалитет
Совршена состојба - одличен изглед
Облик : Цилиндар со купола
Материјал : Метал
Дијаметар : 18.5 mm
Висина : 18mm
Боја : Црна,Златна, Chorme
3 парчиња по пакет
5% попуст доколку се купи 5 пакети на едно време.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна Дамка, Хром
Број На Модел На:
C-1007
Бренд Име:
KD
Тип:
Метални Копчиња

Поврзани производи