Аниме Kuroshitsuji Црна Батлер Книга На Циркус Кукла Лолита Фустан Cosplay Костим Било Која Големина Сопствени Направени
Ново - 5 %

Аниме Kuroshitsuji Црна Батлер Книга На Циркус Кукла Лолита Фустан Cosplay Костим Било Која Големина Сопствени Направени

Залиха
DEN 3599.52
DEN 3420.00
Износот:


1, Ако сопствени направени ,ве молиме изберете големина од нашата големина на табела и оставете го вашиот биста,половината,колковите и висина големина во "оставете порака за да продавачот" кутија кога ќе го поставите цел
2,Нашите костим е предаден од страна на Кина Пост Воздух Пошта,потребно е 30-50 дена во различни земји, 60-90 дена да Бразил.Ако ви треба тоа во брзање,ве молиме изберете локација за подигнување како вашиот превозот метод,ние не го прифати вкупно наплата или враќање костим се должи на превозот задоцнување,ви благодариме за вашата соработка.
3, Големина може да се 3cm разликата се должи на рачно мерење, мало боја разлика можеби причината поради различни следи и фотографија на светлината.

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
Црна Батлер
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Пол:
Жените
Бренд Име:
Cuscosplay
Компоненти:
Фустани
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
фустан,headwear,чорапи
Знаци:
Кукла

Поврзани производи