1 Buc PTC 50W 12V AC/DC Грејач Автоматски Термостат Со Стојат Брановидни Лента Мал Простор за Греење Топлинска Алатки
Ново - 5 %

1 Buc PTC 50W 12V AC/DC Грејач Автоматски Термостат Со Стојат Брановидни Лента Мал Простор за Греење Топлинска Алатки

Залиха
DEN 243.84
DEN 232.00
Износот:

Заштеда на енергија : PTC производ има автоматска заштеда на енергија карактеристики, грејач кога температурата е зголемен, моќта ќе биде постепено се намалува, само 90% од номинална моќност, 80% или помалку.

Декларираните карактеристики

Патио Греалки Тип:
Електричен
Број На Модел На:
PTC грејач
Функција:
Порибено
Тип:
Патио Греалки
Име:
PTC грејач
Тежина:
0.05kg
Пакет:
1 buc
Номинална моќност:
50W
Топлина материјал:
ptc thermistor
Тип:
PTC воздух грејач изолација

Поврзани производи