Најнов Дизајн Автомобил Внатрешни Додатоци Контрола на Карбонски Влакна налепница За Фолксваген Голф 7

Најнов Дизајн Автомобил Внатрешни Додатоци Контрола на Карбонски Влакна налепница За Фолксваген Голф 7

Залиха
DEN 239.52
Износот:

Најнов Дизајн Автомобил Внатрешни работи Accessories Control Карбонски Влакна налепница За Фолксваген Голф 7 Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Висок квалитет carbo влакна Боја : Како на сликите се покаже Големина на : ( 30 см x 5cm) Пакетот Вклучува : 1 x Најнов Дизајн Автомобил Ентериерно уредување Контрола на Карбонски Влакна налепница За Фолксваген Голф 7 Инсталација Настава : 1. Чистење на автомобил површина, чувајте го сув 2. Се ослободи од автомобил налепница носителот и го стави на автомобил налепница на инсталација локација 3. Користете кредитна картичка scrape површината на автомобил налепница се додека не постои меур 4. Да се ослободи од трансфер филм Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталација

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
Aliauto
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
5cm
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
ГОЛФ ТИКЕР
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
30cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
Карбонски Влакна

Поврзани производи