Трета страна - Медиум Лажни страна за дело (9,5 см W) Магија Трикови Волшебник Фаза Трик Реквизити Додаток Фантастична Комедија Класичен Играчка
Ново - 15 %

Трета страна - Медиум Лажни страна за дело (9,5 см W) Магија Трикови Волшебник Фаза Трик Реквизити Додаток Фантастична Комедија

Залиха
DEN 220.32
DEN 187.00
Износот:


Трета Страна, Медиум за дело (9,5 см)
Discription :
Фантастични Магија или Класична Комедија
Направи тоа се појави што се одржување на објектот со две раце кога всушност ќе се држите објектот со само еден!
ЕДНА Страна е секогаш слободна, бран вашата рака или производство на предмети!
Ќе се одржи на платно во предниот дел на вашето лице за една секунда. Кога ќе се спушти, ти си носи перика & смешни очила. Подигне и пониски повторно и за да се маскира е нема! Подигне и пониски тоа и ќе се носи на различни обоени перика!
Изведување на познатиот S ance Крпа !
Третата Рака целосно да изгледа РЕАЛНО! Вие не може да каже од вашиот вистинска рака, дури и одблизу.
Тоа е направено така вашата рака, всушност, се вклопува во лажни. Навистина врвен квалитет проп со тони користи!
Рака ширина : 9.5 cm

Декларираните карактеристики

Материјал:
Пластични
Тип:
Палец
Возраст Опсег:
Grownups
Е Инструкции Се Вклучени:
No
Перформанси Форма:
Фаза Магија
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Научат,Почетник,Професионални,Магионичари,Улица,Фаза,Лесно Да Се Направи
Предупредување:
no
Големина:
One Size
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)

Поврзани производи