2 парчиња/Торба 40cm Нерѓосувачки Наежвам Четка рибник Филтер Четка Висока Густина Филтер Четка за Чистење на Аквариум Материјали
Ново - 22 %

2 парчиња/Торба 40cm Нерѓосувачки Наежвам Четка рибник Филтер Четка Висока Густина Филтер Четка за Чистење на Аквариум Материјали

Залиха
DEN 383.52
DEN 299.00
Износот:


2 парчиња/Торба 40cm Нерѓосувачки Наежвам Четка рибник Филтер Четка Висока Густина Филтер Четка за Чистење на Аквариум Материјали
1. Стандард жица : 304 од не ' рѓосувачки челик core 1.6 (слаба корозивни медиум како што се воздухот,
пареа и отпорност на вода од нерѓосувачки челик жица)
2. Четка : зелен крст жица - нови материјали влакна, волна предиво инает е добро,
не е лесно да деформација, може да се користи последователно за долго време.
Крстот коса свила производи адсорпција способност во голема мера се зајакна простор структура,
се со поголема веројатност да се запре сметководствена particulate matter и висат мембрана,
додека специфична површина се зголемува, па бројот на виси филм помоќен (место на nitrifying бактерии раст и повеќе),
да се зајакне физички филтер и биохемиска функција на чистење со четка.
Во ист обем на филтер резервоар/filter цилиндар, филтрирање и стабилна квалитетот на водата на ефектот е повеќе од значајна.
3. Користат : филтер кутија, филтрирање барел, на дното на цилиндерот, на врвот на filter и филтер за прочистување ефект
1. Постојат многу методи за плаќање на располагање .
2. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
3. За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Али express ,
тоа нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
1. Ние се големо внимание во пакување секоја точка да се обезбеди безбедно испорака .
2. Ние се провери секој објект пред да се пакувам. Затоа,ве молиме проверете пакетот пред да потпише за тоа,
ако тоа е скршен или оштетен,може да се направи рекорд со превозникот.
3. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот
за вас во прв пат.
4. Повеќето од нашите предмети се испратени од страна на EMS,DHL,UPS-от,хонг конг Пост,Кина Пост.
Времето за испорака зависи од земјите и начинот на превозот.
Таа ги зема околу 4-7 дена од EMS,DHL,UPS-от,20-40 дена од страна на хонг конг Пост,Кина пост
1. Во случај дека не сте задоволни со вашата нарачка,ние сме среќни да понуди сите
нашите клиенти наплата(со исклучок на оригиналниот поштарина платена) или размена за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на приемот.
2. Ве молиме имајте во предвид дека сите производи мора да се врати неискористени,во оригинална амбалажа.
Ние ви препорачуваме да користите trackable начинот на превозот, како што не може да биде одговорен за било каква загуба на предмети.
3. Се враќа и наплата обично се обработуваат во рамките на 48hours на приемот на стоката.
4. Ако ви се враќаат на објектот,ве молиме бидете пакетот како "врати стоката" или подарок,
и се изјасни околу 15-20 ДОЛАРИ вредност за пратката
1. Ние доверба,почитување,и вредноста вие како клиент и се надевам дека ќе остави позитивни детални
продавачот оценка кога ќе го добиете вашиот објект.
2. Во случај да имате проблеми со вашата нарачка,
ве молиме да ни даде шанса да се направи ситуација "право"пред објавување на негативни повратни информации

Декларираните карактеристики

Тип:
Риба
Бренд Име:
NuoNuoWell
Материјал:
Пластични

Поврзани производи